kırım yıkım işleri

Asil Kırım Yıkım Kimdir.


ASİL KIRIM YIKIM


Asil Kırım Yıkım İşleri - Hakkımızda

ASİL KIRIM YIKIM & MOLOZ HATTI

ASİL Kırım Yıkım; 2000 Yılında İstanbul Kartal'da Kırım Yıkım İşleri ve Moloz atma hattında faaliyet göstererek hizmet hayatına başlamıştır.
ASİL Krımım Yıkım olarak; Kırım yıkım ve Moloz alım faaliyetİ veren olan firmamız inşaat sektörünün de büyümesi ile inşaatlarda, Ev ve İş yerlerinde yapılan tadilatlar sonrası atık olan molozları toplamak için profesyonel ekibi ile sizlere hizmet vermekten gurur duymaktadır. ASİL Kırım Yıkım, Kırım Yıkım İşlerinden sonra çıkan molozlarınızı çuvallı veya çuvalsız olarak nakliyesini gerçekleştirmekteyiz. Bu sayede çevre kirliliğinde oluşmasını engellemiş olan firmamız temiz bir çevre bırakmakla aynı zaman da ülke ekonomisine de katkıda bulunmaktadır.


Misyonumuz

Amacımız geçmişten gelen adımızı ve tecrübemizi geleceğe taşımak. Müşteri memnuniyeti, kaliteli hizmet anlayışı ve köklü firma yapısı ile istanbul Anadolu Yakası Kırım Yıkım ve Moloz Atım başarısını sürdürmeyi hedeflemektedir. Firmamız, kalite anlayışını, hizmeti ile destekle bütünleştirerek, siz müşterilerimizin memnuniyetini ön plana çıkarmaktadır. Gelişen dünyamızda teknolojiyi sürekli takip eden firmamız, her geçen gün kendini yenilemektedir. Şirketimiz, kurumsal alandaki ihtiyaçlarınıza göresizlere özel çözümler üretmektedir.
- Müşterilerimize, farklı çözüm ve fikirler sunmak
- Sürekli gelişim felsefesinde teknolojiyi yakından takip ederek kaliteli hizmet vermek
- Dürüstlüğü ve çalışkanlığı amaç edinerek, firmamızın en değerli insanları olan siz müşterilerimize en güzel şekilde hizmet etmek.
Bize Güvenebilirsiniz;
Beraber iş yapmanın en önemli unsurunun karşılıklı güven olduğuna inanıyoruz. Güveninizi boşa çıkarmayız.