Beton Yer Kesim

Beton Yer Kesme Hizmetleri


Asil Kırım Yıkım; firmamız profesyonel ekibi ve son teknolojiye sahip makine parkuru ile müşterilerimize kaliteli ve güvenilir uygun fiyatlı çözümler sunmaktadır. Asil Yıkım kırım firmamız şap betonu kırılması işlerinde müşterilerimize uzun yıllar hizmet vermektedir.
Şap betonu kırma işleri yapan diğer firmalarla karşılaştırdığımızda müşterilerimize sunduğu şap kırma işi, profesyonel personel ,zamanında iş teslimi ve müşteri memnuniyeti sayesinde sürekli olarak tercih edilen bir firma haline gelmiştir.
Bina içi duvar kırım işinden sonra zemindeki şap betonunun da kırılıp ortadan kaldırılması gerekmektedir. Şap betonu kırımı işlerinde zemine uygun komproserlerin yardımı ile titreşim darbeleri sayesinde kırımması gerçekleştirilmektedir.
Şap betonu kırımı ve kesme işi olan yerlerde iş makinelerinin giremediği alanlarda da profesyonel personelimiz ile komprosör, hiltiler, kesme aletleri ile el kırımı ile şap betonu kırma kesme işlerinizi yapmaktayız.
İstanbul Anadolu Yakası ilçelerinde şap betonu kırma ve şap betonu kesme işleriniz için bu konuda uzman ve profesyonel firmamızdan hizmet almak için bizi arayınız.