Kompresörlü Kırım Yıkım

Kompresörlü Kırım Yıkım & Elektrikli Kırım


Asil Kırım Yıkım; Hava Kompresörü ile beton kırma çalışmaları ile faliyet gösteren firmamız geniş kompresör parkuru ile siz seçkin müşterilerimize en iyi hizmeti vermekten mutluluk duyarız.
Asil Kırım Yıkım; Firmamız betonda ve asfaltta olası problemler, değişiklikler ve özel projeler, karot delme karot kesme karot çıkarma konularında teknolojik hidrolik beton kesme hidrolik duvar kesme, raylı duvar kesme ve teknik açıdan İstanbul anadolu yakası bölgesinde kendini geliştirmiştir ve her biri branşında eğitilmiş uzman kadrosu ve teknolojiyi yakından takip eden dinamik teknik altyapısıyla hizmet vermektedir. Firmamız hassas makinelerin kullanımının mümkün olmadığı kırım işlerinde pratik çözüm yolu olarak kompresör Ve elektropnömatik kırıcılar kullanmaktadır.

Kompresörlü Kırım Yıkım İle Daha İyi Sonuçlar Elde Edilir!

Kompresörlü kırım hizmetimizde bazı hassas makinaların gerçekleştiremediği yükü çözebilmekteyiz. Bir binanın yıkım işlemlerinin belirli prosedürleri ve şartları vardır. Çevreye zarar verilmeden iş güvenliği alınarak bina yıkım işlemlerine geçilmelidir. Kompresörlü kırım işlemlerimizde İstanbul Anadolu Yakasında faaliyet gösteren Asil Kırım Yıkım kendini geliştiren ve bu işte uzman olan kişilerle çalışma hayatını sürdürmektedir. Beton kırma, asfalt delme işlemlerini kompresörlü makinalar ile kolaylıkla çözebilen firmamız, bu şekilde maliyetleri minimuma düşürerek yıkım işlemlerinde de uygunluk sağlamaktadır. Kaliteli iş çıkaran Asil Kırım Yıkım, Hizmet sonrasında da alanı temiz bırakarak yıkım firmaları arasında önemli bir yeri olan değere sahiptir.