Ümraniye Kırım Yıkım ve Moloz Atma Hizmetleri


Asil Kırım Yıkım; Firmamız İstanbul Ümraniye bölgesinde kırım yıkım, duvar kırım, kompresörlü kırım yıkım, asfalt yer kesme, hafriyat atım ve moloz atma hizmetleri vermektedir.


Ümraniye Duvar Kırım & Kırım Yıkım İşleri

Asil Kırım Yıkım; Kırım, yıkım işlerinde firmamız tarafından uzun zamandır başarı ile yapmaktadır.. Fayans, sıva, şap, mozaik, duvar, beton, bina gibi aklınıza gelebilecek her yerde ve her türden malzemelerle kırım ve yıkım hizmeti veriyoruz.
Kırım ve yıkım işlerini genel olarak bina içi ve bina dışı şeklinde ayırmamız mümkündür. bina içerisinde yapılan tadilat ve yenileme işleri dolayısı ile bir yerleri kırmak gerekebilir. Özellikle mutfak ve banyo tadilatları esnasında mermerler, fayanslar tamamen kırılarak çıkarılmalıdır. Diğer tadilatlar sırasında da sık sık duvar yıkımı yaparak evde bir takım değişiklikler yapılmak istenebilir.
Kırım yıkım işleri sonrası ortaya çıkan bir sürü moloz ve inşaat artığınız da yine firmamız topluyor, temizliyor ve molozlar için ayrılan özel alanlara döküyor. Bu sayede size hiç iş kalmıyor ve temiz bir şekilde kırılan, yıkılan yerlerin yerine istediğiniz şeyleri yaptırmaya başlayabiliyorsunuz.

Ümraniye Kompresörlü Kırım Yıkım & Elektrikli Kırım

Asil Kırım Yıkım; Hava Kompresörü ile beton kırma çalışmaları ile faliyet gösteren firmamız geniş kompresör parkuru ile siz seçkin müşterilerimize en iyi hizmeti vermekten mutluluk duyarız.
Asil Kırım Yıkım; Firmamız betonda ve asfaltta olası problemler, değişiklikler ve özel projeler, karot delme karot kesme karot çıkarma konularında teknolojik hidrolik beton kesme hidrolik duvar kesme, raylı duvar kesme ve teknik açıdan İstanbul anadolu yakası bölgesinde kendini geliştirmiştir ve her biri branşında eğitilmiş uzman kadrosu ve teknolojiyi yakından takip eden dinamik teknik altyapısıyla hizmet vermektedir. Firmamız hassas makinelerin kullanımının mümkün olmadığı kırım işlerinde pratik çözüm yolu olarak kompresör Ve elektropnömatik kırıcılar kullanmaktadır.

Ümraniye Beton Yer Kesme Hizmetleri

Asil Kırım Yıkım; firmamız profesyonel ekibi ve son teknolojiye sahip makine parkuru ile müşterilerimize kaliteli ve güvenilir uygun fiyatlı çözümler sunmaktadır.Asil Yıkım kırım firmamız şap betonu kırılması işlerinde müşterilerimize uzun yıllar hizmet vermektedir.
Şap betonu kırma işleri yapan diğer firmalarla karşılaştırdığımızda müşterilerimize sunduğu şap kırma işi, profesyonel personel ,zamanında iş teslimi ve müşteri memnuniyeti sayesinde sürekli olarak tercih edilen bir firma haline gelmiştir.
Bina içi duvar kırım işinden sonra zemindeki şap betonunun da kırılıp ortadan kaldırılması gerekmektedir. Şap betonu kırımı işlerinde zemine uygun komproserlerin yardımı ile titreşim darbeleri sayesinde kırımması gerçekleştirilmektedir.

Ümraniye Hafriyat Atımı & Hafriyat Alımı

Asil Kırım Yıkım; firmamız tarafından harfiyat alma işleriniz keşif sonrası hesaplamalar yapılarak uygun tekniklerle iş gücü palanlaması, zamanlama planlaması, kullanılacak yöntem ve teknikler, yıkım sırasında alınacak önlemler, personelin iş güvenliği önlemleri harfiyatın toplaması gibi planlamalar tarafımızca hesaplanarak işe başlanıp riskler giderilerek müşterilerimize en iyi hizmeti sunmanın gayreti içerisindeyiz harfiyat alma işleri tebrübesiz firmalara bırakılmayacak kadar önemli bir iştir.
Harfiyat alma işleri firmamızın tebrübeli personelleri ve sektörde uzun yıllar bulunmamızdan dolayı uzmanlıkla yapılmaktadır firmamızdan teklif alabilir,ücretsiz keşif yaptırabilir, profesyonel bir harfiyat atma için firmamıza iletişime geçebilirsiniz

Ümraniye Alo Moloz Atma Hattı

Asil Kırım Yıkım; firmamız tarafından moloz atma işleriniz keşif sonrası hesaplamalar yapılarak uygun tekniklerle iş gücü palanlaması, zamanlama planlaması, kullanılacak yöntem ve teknikler, moloz atma işleri sırasında alınacak önlemler, personelin iş güvenliği önlemleri moloz atma gibi planlamalar mühendislerimiz tarafından hesaplanarak işe başlanıp riskler giderilerek müşterilerimize en iyi hizmeti sunmanın gayreti içerisindeyiz moloz atma işleri tebrübesiz firmalara bırakılmayacak kadar önemli bir iştir.
Moloz atma işleri firmamızın tebrübeli personelleri ve sektörde uzun yıllar bulunmamızdan dolayı uzmanlıkla yapılmaktadır firmamızdan teklif alabilir,ücretsiz keşif yaptırabilir, profesyonel bir moloz atma için firmamıza iletişime geçebilirsiniz..

Ümraniye Bahçe Duvar & Çevre Düzenleme

Asil Kırım Yıkım;Olarak Bilgi birikimimiz, firmamıza olan güvenimiz, profesyonel kadromuz, peyzaj, bahçe düzenleme, bahçe bakım ile yeşil alanlar tasarlıyoruz. Hayatımızın en az üçte birini geçirdiğimiz çalışma alanlarımıza doğayı taşıyarak; daha sağlıklı, verimli ve canlı mekanlara dönüştürüyoruz. Peyzaj uygulamaları sürdürülebilir ve görsel kalitesi yüksek bir yaşam çevresi yaratmayı amaçlar. Peyzaj Uygulamada sıra dışı fikirlerimiz ile daha doğal alanlar tasarlıyoruz.