Duvar Kırım & Kırım Yıkım İşleri

Duvar Kırım & Kırım Yıkım İşleri


Asil Kırım Yıkım; Kırım, yıkım işlerinde firmamız tarafından uzun zamandır başarı ile yapmaktadır.. Fayans, sıva, şap, mozaik, duvar, beton, bina gibi aklınıza gelebilecek her yerde ve her türden malzemelerle kırım ve yıkım hizmeti veriyoruz.
Kırım ve yıkım işlerini genel olarak bina içi ve bina dışı şeklinde ayırmamız mümkündür. bina içerisinde yapılan tadilat ve yenileme işleri dolayısı ile bir yerleri kırmak gerekebilir. Özellikle mutfak ve banyo tadilatları esnasında mermerler, fayanslar tamamen kırılarak çıkarılmalıdır. Diğer tadilatlar sırasında da sık sık duvar yıkımı yaparak evde bir takım değişiklikler yapılmak istenebilir.
Kırım yıkım işleri sonrası ortaya çıkan bir sürü moloz ve inşaat artığınız da yine firmamız topluyor, temizliyor ve molozlar için ayrılan özel alanlara döküyor. Bu sayede size hiç iş kalmıyor ve temiz bir şekilde kırılan, yıkılan yerlerin yerine istediğiniz şeyleri yaptırmaya başlayabiliyorsunuz.

Kırım Yıkım İşleri Nasıl Yapılır?

Kırım işleri daha küçük alanda gerçekleştirilen ve daha titizlikle yapılması gereken işlerdir. Çünkü bu kırım işinden sonra bir tadilat aşamasına geçilecektir ve bu tadilatın kapsamlarını genişletmek istemeyiz. Bu yüzden kırım işlerine başlamadan önce iş tanımının doğru olarak yapılması çok önemlidir. bu tanıma göre gerçekleştirilecek olan kırım işi profesyonel bir şekilde ve müşterinin istediği sınırlar içinde gerçekleştirilir. Kırım esnasında genellikle hava kompresörü ve elektromatik kırıcılar tercih edilir. Bu sayede kırım yapılan ortamda çok fazla toz çıkması önlenir. Kırım işleri genellikle kapalı mekanlarda yapıldığı için en az tozun çıkmasına dikkat edilmelidir. Bu aşama kaba kırım aşamasıdır. Daha sonra işin incelikli kısmına geçilerek kenarlar ve köşelerde düzeltmeler yapılır.